NAVİGASYON
DİL SEÇİMİ
BİZE ULAŞIN

Yeşiloba Mh. 46209. Sk. Fuat Yağmurca Sitesi No:1/K<br /> Seyhan / ADANA

info@sayinerayakkabi.com

+90 322 359 94 95

+90 322 352 91 92

ÜRETİM SÜRECİ

Adana’da yer alan fabrikamızda 4 farklı bölümde üretim faaliyetlerimiz devam etmektedir.

 • Deri Kesim Atölyesi

  Modern tasarımlar doğrultusunda hazırlanan kalıplarımız ve makaslarımızı kullanarak ayakkabımızın saya bölümünü oluşturacak olan deri parçalarını kesiyoruz. Dikkatli ustalarımızın ellerinde şekil bulan derilerimizin her bir parçası titizlikle inceleniyor ve doğru parçalar ayakkabının doğru bölümlerinde kullanılacak şekilde kesiliyor. Satın alma esnasında kontrollerden geçen birçok çeşit derinin kullanıldığı üretim hattımızda deri kaliteleri bir kez daha kesim esnasında kontrolden geçiyor.

 • Saya Dikim Atölyesi

  Kesim atölyemizde hazırlanan deri parçalarının özenle dikilerek ayakkabının saya dediğimiz yüzeyini oluşturan bu bölümümüzde ince işçilik ve ustalık ön plana çıkıyor. Özenle seçilmiş ipliklerle dikilmek suretiyle deri parçaları ince hesaplamalarla birleştiriliyor ve ayakkabının iç ve dış bölümleri ortaya çıkıyor. Yaptığı işin ne kadar önemli olduğunun farkında olan ustalarımızın oldukça dikkatli hazırladığı bu sayalar kaliteli bir ayakkabının en önemli bölümünü oluşturuyor.

 • Saya ve Taban Montaj Hattı

  AR-GE çalışmaları doğrultusunda tercih edilen tabanlarımızda rahatlık ve ayak sağlığı ön plana çıkıyor. İnsanın tüm yorgunluğunu ayakların taşıdığı bilinciyle hazırladığımız ayakkabılarımızda tabanın öneminin farkındayız. Saya atölyesinde ustalarımızın titizlikle hazırladığı sayalarımız ile özenle seçilen tabanlarımız montaj hattımızda birleşerek mükemmel uyumu oluşturuyor. Çivi vb birleştirme tekniklerinin kullanılmadığı montaj hattımızda kullanılan yapıştırıcı malzemeleri insan sağlığına etkisi olmayan malzemelerden seçiyoruz. Ayrıca ayakkabı bağcığı, etiket, aksesuar gibi ayakkabıyı tamamlayan parçaların montajı yapılıyor.

 • Kalite Kontrol ve Paketleme Hattı

  İmalat hattımızın son bölümünde giyilmeye hazır ayakkabılarımızda herhangi bir üretim hatası, eksiklik ya da malzeme deformasyonu olup olmadığını kontrol ediyoruz. Vitrinlerde sergilenen ayakkabılarımızın kalitemizi en üst düzeyde ortaya koyması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimize göndermeye hazır olduğumuz ürünlerimizi, gelen talepler doğrultusunda hazırlanan kutularda, etiketleri ile birlikte paketliyoruz. Arzu eden müşterilerimiz için ulusal ve uluslararası denetim firmaları tarafından ürün kalite denetimi gerçekleştikten sonra da ürünlerimiz teslim edilmek üzere yola çıkıyor.