NAVİGASYON
DİL SEÇİMİ
BİZE ULAŞIN

Yeşiloba Mh. 46209. Sk. Fuat Yağmurca Sitesi No:1/K<br /> Seyhan / ADANA

info@sayinerayakkabi.com

+90 322 359 94 95

+90 322 352 91 92

SAYİNER AYAKKABI

Sayiner Ayakkabı, 1961 yılında babamız İbrahim Halil Sayiner öncülüğünde ayakkabı sektöründe imalata başlayan ve iki kuşaktır sağlam temeller üzerine üretimini devam ettiren bir firmadır.

2014 yılında Adana’da Deri Ayakkabı ve 2020 yılında Niğde’de Vulkanize Ayakkabı üretimi üzerine kurduğu yeni fabrikalarında BSCI denetimleri doğrultusunda en üst düzey standartlarda üretimine devam ederken; birbirinden nitelikli çalışanlarına sunduğu tüm sosyal imkanlarla güçlü bir insan kaynakları alt yapısına sahiptir. Kaliteli hizmeti ve modern tasarımlı ürünleri ile her kesime hitap ederek sektörde lider bir konuma sahiptir. El işçiliği ile modernizasyonu çok iyi harmanlayan üretim bandımızda özenle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler ile ayakkabı ve bot üretimi artarak devam etmektedir. Adana tesisimizde Günlük ortalama 1000 çift ayakkabı üretim kapasitesine sahip üretim bandımız, 1600 çifte kadar çıkabilmektedir. Niğde tesisimizde Günlük ortalama 2000 çift ayakkabı üretim kapasitesine sahip üretim bandımız, 2500 çifte kadar çıkabilmektedir.

Modellerimizde şıklığı ve rahatlığı ön planda tutarak, tarz yaratan koleksiyonları uluslararası başarılara imza atmış tasarımcıların desteği ile fabrika binamızda bulunan kendi modelhanemizde hazırlıyoruz. Kendi hazırladığımız mevcut modellerimizin yanı sıra talep edilen modeller de arzu edildiği haliyle hazırlanabilmekte ve üretilebilmektedir. Beğenilen herhangi bir model üzerinde değişiklikler yapılabileceği gibi, tamamen size özel model tasarımları ve üretim süreci de söz konusu olabilmektedir.

Kendi oluşumumuz olan ve patenti bize ait yeni markamız Fratelli Mattia ile Zengin ürün seçeneklerimizi katıldığımız yerel ve uluslararası fuarlarda, Adana, Niğde, İstanbul’da bulunan showroom alanlarımızda ve 360 derece inceleyebilme imkanı ile internet sayfamızda bulunan ONLINE SHOWROOM alanımızda sergilemekteyiz. Günlük, spor, modern ve klasik tarzlardaki ürünler ile hem yurt içindeki hem de Global arenadaki partnerlerimizle hızlı, kaliteli ve güvenilir işbirliklerimiz artarak devam etmektedir.

Dünya’nın dört bir yanına oluşturduğumuz hızlı ve güvenli sevkiyat ağı ile ihracat gerçekleştiren şirketimizin ürünleri uluslararası denetim kuruluşları tarafından gerçekleştirilen kalite kontrol denetimlerinden geçmektedir. Artarak devam eden ihracat hacmimiz ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

  • BSCI
  • SGS
  • Veritas
  • intertek